Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Szczyt Biznesu UE-Filipiny 2017

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-10-20 03:39:08
  eu-philippines business summit, manila, biznes europejski na filipinach, konferencja,

  Była to najważniejsza i największa impreza dla biznesu europejskiego na Filipinach.

  EU-Philippines Business Summit miał miejsce w dniu 17 października br. w Manili. Organizowane było już po raz trzeci.

  Jest to cykliczne, najważniejsze wydarzenie biznesowe promujące przedsiębiorców europejskich na Filipinach, organizowane przez Europejską Izbę Gospodarczą na Filipinach - ECCP oraz EU-Philippines Business Network (EPBN), a także europejskie izby bilateralne i partnerów biznesowych.  Partnerami medialnymi byli: CNN Philippines, CNBC, Bloomberg Asia, ANC, Inquirer, Oxford Business Group.

  Tegoroczny temat Szczytu, to "Partners for Progress and Prosperity". Forum towarzyszyła misja gospodarcza europejskich przedsiębiorców organizowana przez EPBN oraz mikser biznesowy "European Networking Night". Impreza jest doskonałą platformą spotkań przedsiębiorców, organizacji gospodarczych, przedstawicieli rządu i samorządu, decydentów i "aniołów biznesu". W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 450 uczestników, w tym: Wiceprezydent Filipin, Lani Robredo, Minister Przemysłu i Handlu Filipin - Lopez, wiceministrowie: spraw zagranicznych, transportu, budownictwa, technologii i komunikacji elektronicznej.  W forum uczestniczyły także polskie i polonijne firmy, działające na Filipinach.

  Główne panele dyskusji dotyczyły: spodziewanych korzyści z negocjowanej Umowy o wolnym handlu UE-Filipiny; liberalizacji warunków do prowadzenia biznesu na Filipinach, integracji ASEAN; sektora motoryzacyjnego na Filipinach; sektora IT/ICT; sektora żywności i napojów; a także inwestycji na Filipinach i w krajach UE.

  Należy pamiętać, że Filipiny są obecnie najszybciej rozwijającm się rynkiem w Azji (ponad 7% rocznie) o populacji ponad 100 milionów mieszkańców. Dodatkowo UE i Filipiny negocjują aktualnie Umowę o Wolnym Handlu.

  Kierownik WPHI uczestniczył w Forum na zaproszenie Przewodniczącego EPBN i jednocześnie Prezesa Europejskiej Izby Gospodarczej na Filipinach, pana Guenter Taus’a, jako Gość Honorowy. Podczas European Networking Night otrzymał podziękowania od ECCP i Delegacji UE w Manili za dotychczasową współpracę w promocji europejskiej obecności gospodarczej na Filipinach.

  Wystąpienie Wiceprezydent L. Robredo: https://www.youtube.com/watch?v=xSRIBdrz5Ng


  Wybrane
  oferty polskich przedsiębiorstw

  Okna Toruń

  Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wygląd wnętrza, a...
  Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  DJ Toruń

  DJ konferansjer na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele...
  Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

  Nalewarki

      Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca Etykiec...
  Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Wydawnictwa, Fotografia, Muzyka, Film, Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

  Zobacz więcej ofert