Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFilipiny. Analiza rynkowa: szczegółowe warunki dopuszczenia do rynku świeżych owoców i warzyw pochodzących z Polski.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-03 15:21:41
analizy rynkowe

Przy imporcie świeżych owoców i warzyw na rynek filipiński, z krajów, które nigdy nie dostarczały danego rodzaju owoców i warzyw, a tak ma się sytuacja z produktami z Polski, obowiązuje przeprowadzenie Analizy Ryzyka, tzw. Pest Risk Analysis (PRA)....

Przy imporcie świeżych owoców i warzyw na rynek filipiński, z krajów, które nigdy nie dostarczały danego rodzaju owoców i warzyw, a tak ma się sytuacja z produktami z Polski, obowiązuje przeprowadzenie Analizy Ryzyka, tzw. Pest Risk Analysis (PRA).

Czas trwania procesu nie jest ograniczony żadnym terminem. Jak pokazuje dotychczasowe doświadczenie Filipin, trwa on zazwyczaj ok. dwóch lat. Wnioskującym jest właściwy organ kraju ubiegającego się o dopuszczenie do rynku, odpowiedzialny za kontrolę owoców i warzyw (w Polsce – PIORIN).

 

Więcej informacji - w opracowaniu poniżej (do pobrania).
Pliki do pobrania

Warunki dopuszczenia do rynku Filipin świeżych owoców i warzyw z Polski.
docx | 17.01 KB
Pobierz
Wymagane dokumenty do przeprowadzenia Analizy Ryzyka (PRA)
pdf | 251.57 KB
Pobierz