Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja handlowa firm medycznych do Mjanmy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-07-02 11:01:50
misja handlowa, mjanma, firmy medyczne, przemysł medyczny, sprzęt medyczny, szpitale, kliniki, apteki, targi, myanmar phar-med expo 2019, rangun, spotkania b2b, mandalaj, zagraniczne biuro handlowe paih w malezji, zbh kuala lumpur, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, misja handlowa firm medycznych do mjanmy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje w dniach 4-7 września 2019 r. bezpłatną misję handlową firm medycznych do Mjanmy (d. Birma).

Misja handlowa firm medycznych do Mjanmy

W ramach udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • wizyty na największych w kraju targach przemysłu medycznego Myanmar Phar-Med EXPO 2019, które odbędą się w dniach 5-7 września 2019 r. w Rangunie,
  • uczestnictwa w spotkaniach B2B w tym niezwykle perspektywicznym kraju z różnymi grupami przedsiębiorców, w tym przedstawicielami sieci aptek, szpitali, dystrybutorami sprzętu medycznego i specjalistycznych laboratoriów medycznych.

 

Dodatkowo Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur (Malezja), które odpowiada także za rynek Mjanmy przygotowuje dla uczestników misji handlowej:

  • spotkania z organizacjami, instytucjami i stowarzyszeniami branżowymi działającymi w Mjanmie,
  • spotkania z kontrahentami oraz dystrybutorami podczas trwania targów Myanmar Phar-Med Expo 2019,
  • seminarium biznesowe dotyczące rynku medycznego oraz poznania warunków kulturowych prowadzenia biznesu w Mjanmie,
  • seminarium biznesowe dotyczące kryteriów prawnych i legislacyjnych wprowadzenia produktów na rynek Mjanmy.

 

Ramowy program misji handlowej obejmuje pobyt i spotkania zorganizowane przez ZBH w Rangunie i w Mandalaj zgodnie z następującym planem:

  • 4.09.2019 (środa): seminarium biznesowe dotyczące rynku medycznego i prowadzenia sprzedaży na terenie Mjanmy; spotkania B2B z zainteresowanymi partnerami biznesowymi z branży
  • 5.09.2019 (czwartek): wizyta na targach Myanmar Phar-Med Expo 2019; wizytacja szpitali/ klinik/ aptek w Rangunie zainteresowanych współpracą
  • 6.09.2019 (piątek): spotkania B2B w Mandalaj (drugie największe miasto Mjanmy i drugie najważniejsze centrum handlowo-biznesowe zaraz po Rangunie); spotkanie z Mandalay Region Chamber of Commerce and Industry, wizytacja szpitali, klinik i dystrybutorów medycznych w Mandalaj (zainteresowanych współpracą)
  • 7.09.2019 (sobota): koniec misji handlowej; powrót do Europy przez Rangun lub Bangkok.

 

Dobór kontrahentów, z którymi prowadzone będą rozmowy B2B, będzie dokonywany w oparciu o Państwa potrzeby. Dlatego także uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety, która umożliwi nam precyzyjne dopasowanie firm.

 

PAIH nie pobiera żadnych opłat za udział w misji handlowej - firmy pokrywają natomiast we własnym zakresie wydatki związane z: biletami lotniczymi, zakwaterowaniem, wyżywieniem, dodatkowymi kosztami podczas pobytu w Mjanmie.

 

Pomagamy w organizacji przelotów i wyboru hoteli oraz udzielamy wszelkich dodatkowych informacjach związanych z organizacją podróży.

 

Zgłoszenia oraz pytania prosimy przesyłać do dnia 21 lipca 2019 r. pod adresy mailowe: