Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Kuala Lumpur - sprzedaż samochodu służbowego Toyota Vios 1.5 G

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-11-13 04:57:03
likwidacja, wphi w kuala lumpur, przetarg na samochód, toyota vios, sprzedaż samochodu,

Termin składania ofert do 25 listopada 2017 r/

Likwidator Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP z siedzibą w Kuala Lumpur w likwidacji ogłasza sprzedaż następującego samochodu służbowego:

Toyota Vios 1.5 G.

Cena wywoławcza samochodu wynosi:

- 22.000 ringgitów (ok. 4.900 Euro) dla nabywców na wolnym rynku

- 17.000 ringgitów (ok. 3.800 Euro) dla placówek dyplomatycznych i na eksport (wywóz).

Przy sprzedaży na wolnym rynku (nie dla placówek dyplomatycznych), WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji opłaca podatek i cło związane z wprowadzeniem samochodu na rynek, w wysokości ok. 5.000 ringgitów.

Specyfikacja:

  • kierownica z prawej strony
  • nadwozie – sedan, cztery drzwi
  • kolor – czarny metallic
  • rok – 2010
  • przebieg – 79.500 km
  • pojemność – 1497 cm3, 4 cylindry, 109 KM
  • paliwo – benzyna min. 95 Oct.
  • automatyczna skrzynia biegów PRND32L
  • elektryczne szyby, lusterka, klimatyzacja manualna, 2 poduszki powietrzne, ABS, EBD, BA, czujnik cofania, radio z CD.

Samochód jest do obejrzenia w siedzibie WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert drogą mailową do dnia 25 listopada 2017 r., do godz. 16.00 czasu malezyjskiego (+7 godzin do czasu polskiego), na adres: kualalumpur@trade.gov.pl.z podaniem wysokości oferty oraz pełnych danych osobowych i adresowych.

Wygrywa najwyższa oferta. Wybrany kupujący zobowiązany jest do dokonania wpłaty 10% wartość ceny na konto WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji. Następnie składany jest wniosek do malezyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych o uzyskanie zgody na przerejestrowanie na nowego właściciela. Zgodnie z prawem lokalnym, prawo do zakupu w celu użytkowania na terenie Malezji mają wyłącznie osoby posiadające prawo do pobytu (nie turyści) oraz instytucje/organizacje/firmy formalnie ustanowione, zarejestrowane i posiadające prawo do prowadzenia działalności na obszarze Malezji na dzień złożenia oferty. Zawarcie ostatecznej umowy sprzedaży nastąpi po uzyskaniu zgody malezyjskiego MSZ. Wpłata pozostałej należności musi nastąpić w ciągu 7 dni od zawarcia umowy. Wydanie samochodu następuje niezwłocznie po uregulowaniu zobowiązań.

W przypadku zakupu samochodów na eksport (wywóz), wszystkie formalności związane z wywozem załatwiane są wyłącznie przez nabywcę.