Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzczyt Biznesu UE-Filipiny 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-10-20 03:39:08
eu-philippines business summit, manila, biznes europejski na filipinach, konferencja,

Była to najważniejsza i największa impreza dla biznesu europejskiego na Filipinach.

EU-Philippines Business Summit miał miejsce w dniu 17 października br. w Manili. Organizowane było już po raz trzeci.

Jest to cykliczne, najważniejsze wydarzenie biznesowe promujące przedsiębiorców europejskich na Filipinach, organizowane przez Europejską Izbę Gospodarczą na Filipinach - ECCP oraz EU-Philippines Business Network (EPBN), a także europejskie izby bilateralne i partnerów biznesowych.  Partnerami medialnymi byli: CNN Philippines, CNBC, Bloomberg Asia, ANC, Inquirer, Oxford Business Group.

Tegoroczny temat Szczytu, to "Partners for Progress and Prosperity". Forum towarzyszyła misja gospodarcza europejskich przedsiębiorców organizowana przez EPBN oraz mikser biznesowy "European Networking Night". Impreza jest doskonałą platformą spotkań przedsiębiorców, organizacji gospodarczych, przedstawicieli rządu i samorządu, decydentów i "aniołów biznesu". W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 450 uczestników, w tym: Wiceprezydent Filipin, Lani Robredo, Minister Przemysłu i Handlu Filipin - Lopez, wiceministrowie: spraw zagranicznych, transportu, budownictwa, technologii i komunikacji elektronicznej.  W forum uczestniczyły także polskie i polonijne firmy, działające na Filipinach.

Główne panele dyskusji dotyczyły: spodziewanych korzyści z negocjowanej Umowy o wolnym handlu UE-Filipiny; liberalizacji warunków do prowadzenia biznesu na Filipinach, integracji ASEAN; sektora motoryzacyjnego na Filipinach; sektora IT/ICT; sektora żywności i napojów; a także inwestycji na Filipinach i w krajach UE.

Należy pamiętać, że Filipiny są obecnie najszybciej rozwijającm się rynkiem w Azji (ponad 7% rocznie) o populacji ponad 100 milionów mieszkańców. Dodatkowo UE i Filipiny negocjują aktualnie Umowę o Wolnym Handlu.

Kierownik WPHI uczestniczył w Forum na zaproszenie Przewodniczącego EPBN i jednocześnie Prezesa Europejskiej Izby Gospodarczej na Filipinach, pana Guenter Taus’a, jako Gość Honorowy. Podczas European Networking Night otrzymał podziękowania od ECCP i Delegacji UE w Manili za dotychczasową współpracę w promocji europejskiej obecności gospodarczej na Filipinach.

Wystąpienie Wiceprezydent L. Robredo: https://www.youtube.com/watch?v=xSRIBdrz5Ng


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozyskiwanie klientów B2B

Pozyskiwanie klientów B2B. Wszystkie nowe firmy, które funkcjonują w sektorze B2B, niejednokrotn...
Polska - SZCZECIN 2022-01-25 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Marketing bezpośredni

Marketing bezpośredni (direct marketing) to metoda sprzedaży towarów lub usług, w której produc...
Polska - SZCZECIN 2022-01-25 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Protetyk Toruń

Stabilna proteza na implantach Protezy są wygodniejsze, kiedy są założone trwale w jamie ustn...
Polska - TORUŃ 2022-01-25 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert