Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty turystyczne firm z Polski, Czech, Węgier i Słowacji na Filipinach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-10-11 08:11:18
promocja turystyki, turystyka przyjazdowa do polski, pot, wzrost turystów z filipin, manila, melody tours, furnel travel, gm travel,


Warsztaty turystyczne w Manili, na Filipinach, zakończyły tegoroczną edycję prezentację turystyki przyjazdowej V4 Roadshow "Discover Central Europe 2017" organizowaną przez narodowe organizacje turystyczne Czech, Polski, Słowacji i Węgier w krajach ASEAN: Tajlandii, Singapurze, Malezji, Indonezji i na Filipinach.

Oprócz prezentacji krajów, dokonanych przez przedstawicieli organizacji turystycznych (od nas POT), tradycyjne odbyły się prezentacje ofert poszczególnych firm uczestniczących w misji gospodarczej, rozmowy B2B oraz sesja networkingu. 

Należy pamiętać, że Polska odnotowuje stały wzrost przyjazdów turystów z Filipin. W zeszłym roku było to ponad 12.000 osób, wobec mniej niż 5.000 w 2015 r. 

Planowane uruchomienie Ambasady RP w Manili na początku 2018 r. ułatwi zdecydowanie kwestie wizowe dla turystów filipińskich, co może spowodować dalszy wzrost liczby naszych gości. 

Wśród uczestników misji biznesowej były polskie firmy: Furnel Travel, Melody Tours i GM Travel.

WPHI uczestniczyło w przygotowaniu warsztatów i spotkań indywidualnych.