Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuV4 Roadshow w Kuala Lumpur - promocja turystyki Grupy Wyszehradzkiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-10-05 09:52:23
v4, roadshow, grupa wyszehradzka, pot, turystyka,


Dzisiaj, 5 października odbyła się malezyjska część promocji atrakcji turystycznych krajów Grupy Wyszehradzkiej w krajach ASEAN, pt. "V4 Roadshow - Discover Central Europe".

W prezentacjach krajów i ofert turystyki przyjazdowej uczestniczą przedstawiciele narodowych organizacji turystycznych Czech, Polski, Słowacji i Węgier oraz misja gospodarcza operatorów turystycznych z w/w krajów. 

Polską prezentację przedstawił pan Patryk Antonik, Zastępca Dyrektora Departamentu Instrumentów Marketingowych Polskiej Organizacji Turystycznej (POT). Po prezentacjach odbyła się sesja rozmów B2B z partnerami malezyjskimi. Wśród uczestników misji biznesowej są polskie firmy: Furnel Travel, Melody Tours i GM Travel.

Impreza organizowana jest już po raz kolejny i na stałe wpisała się do kalendarza zagranicznych prezentacji turystycznych w regionie. A należy pamiętać, że Malezyjczycy są jednym z najbardziej podróżujących po świecie narodów Azji Południowo-Wschodniej i coraz częściej wybierają "egzotyczne" kierunki europejskie. Nie potrzebują wizy do większości krajów świata.

Nasze WPHI wspierało organizację imprezy, identyfikowało rozmówców oraz uczestniczyło w przygotowaniach rozmów B2B.

Kolejny przystanek prezentacji V4 Roadshow, to Dżakarta, a następnie Manila.