Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Kuala Lumpur - sprzedaż samochodu służbowego Toyota Camry 2.0 G

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bogdan Zagrobelny | 2017-10-05 13:22:19
likwidacja wphi, przetarg, sprzedaż samochodów, toyota camry,


Likwidator Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP z siedzibą w Kuala Lumpur w likwidacji ogłasza sprzedaż następującego samochodu służbowego:

Toyota Camry 2.0 G.

Cena wywoławcza samochodu wynosi:

- 51.000 ringgitów (ok. 11.300 Euro) dla nabywców na wolnym rynku w Malezji,

- 27.000 ringgitów (ok. 6.000 Euro) dla placówek dyplomatycznych i na eksport (wywóz).

Przy sprzedaży na wolnym rynku (nie dla placówek dyplomatycznych), WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji opłaca podatek i cło związane z wprowadzeniem samochodu na rynek, w wysokości ok. 24.000 ringgitów.

Specyfikacja:

  • kierownica z prawej strony (ruch lewostronny)
  • nadwozie – sedan, cztery drzwi
  • kolor – czarny mika
  • rok produkcji – 2008
  • przebieg – 149.000 km
  • pojemność – 1998 cm3, 4 cylindry, 147 KM
  • paliwo – benzyna min. 97 Oct.
  • automatyczna skrzynia biegów PRND32L
  • elektryczne szyby, lusterka, klimatyzacja automatyczna, 2 poduszki powietrzne, ABS, EBD, BA, czujnik cofania, radio z CD, xenony

Samochód jest do obejrzenia w siedzibie WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji.

 

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert drogą mailową do dnia 14 października 2017 r., do godz. 16.00 czasu malezyjskiego (+6 godzin do czasu polskiego), na adres: kualalumpur@trade.gov.pl.
z podaniem wysokości oferty oraz pełnych danych osobowych i adresowych.

Wygrywa najwyższa oferta. Wybrany kupujący zobowiązany jest do dokonania wpłaty 10% wartość ceny na konto WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji. Następnie składany jest wniosek do malezyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych o uzyskanie zgody na przerejestrowanie na nowego właściciela. Zgodnie z prawem lokalnym, prawo do zakupu w celu użytkowania na terenie Malezji mają wyłącznie osoby posiadające prawo do pobytu (nie turyści). Zawarcie ostatecznej umowy sprzedaży nastąpi po uzyskaniu zgody malezyjskiego MSZ. Wpłata pozostałej należności musi nastąpić w ciągu 7 dni od zawarcia umowy. Wydanie samochodu następuje niezwłocznie po uregulowaniu zobowiązań.

W przypadku zakupu samochodów na eksport (wywóz), wszystkie formalności związane z wywozem załatwiane są wyłącznie przez nabywcę.