Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie produkty spożywcze na Food & Hotel Malaysia 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-09-27 12:05:08
słodycze, artykuły spożywcze, fhm 2017, polskie firmy w malezji, dżemy, żywność śniadaniowa, wphi w kuala lumpur,

W Kuala Lumpur trwa największa wystawa spożywcza w Malezji - Food & Hotel Malaysia, dedykowana ofercie dla sektora HoReCa.

Nasz udział, wspólnie z polskimi firmami z branży, był planowany od kilku miesięcy. Jest to ostatnia wystawa w Malezji, w której uczestniczy WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji.

Na polskich stoiskach prezentowane są wyroby i materiały firm: Obst, Solidarność, Tago, Goplana, Łowicz, Tymbark, Sonko, Maspex, Colian, Kazmar, Polskie Młyny, Sady Sandomierskie.

Obecna edycja wystawy Food & Hotel Malaysia jest największą w historii. Uczestniczy w niej ponad 1.300 wystawców z 52 krajów. Oprócz produktów spożywczych, na wystawie prezentowane jest wyposażenie dla kuchni prpfesjonlanych, kucharzy, hoteli, restauracji, usługi, dodatki spożywcze, a także odbywają się warsztaty i konkursy kulinarne.

Następna taka impreza odbędzie się za dwa lata. Biorąc pod uwagę popularność już dziś warto rezerwować miejsca.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie stro...

Kiedy zakładamy własną działalność jednoosobową, bardzo często mamy dość ograniczony budżet, któr...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Rudy metali, Ropa naftowa i gaz ziemny, Mięso, Ryby, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna Zobacz ofertę

Kontener morski 20

Działamy na rynku od 2000 roku, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia oraz zaufania klientów...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna Zobacz ofertę

Kontener morski cena używany

Agregaty chłodnicze Star Cool zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów przy jednoczes...
Polska - SZCZECIN 2021-12-08 Dodał: Adam grabowski Handel, Wydawnictwa, Przetwórstwo spożywcze, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Rudy metali Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert