Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie produkty spożywcze na Food & Hotel Malaysia 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-09-27 12:05:08
słodycze, artykuły spożywcze, fhm 2017, polskie firmy w malezji, dżemy, żywność śniadaniowa, wphi w kuala lumpur,

W Kuala Lumpur trwa największa wystawa spożywcza w Malezji - Food & Hotel Malaysia, dedykowana ofercie dla sektora HoReCa.

Nasz udział, wspólnie z polskimi firmami z branży, był planowany od kilku miesięcy. Jest to ostatnia wystawa w Malezji, w której uczestniczy WPHI w Kuala Lumpur w likwidacji.

Na polskich stoiskach prezentowane są wyroby i materiały firm: Obst, Solidarność, Tago, Goplana, Łowicz, Tymbark, Sonko, Maspex, Colian, Kazmar, Polskie Młyny, Sady Sandomierskie.

Obecna edycja wystawy Food & Hotel Malaysia jest największą w historii. Uczestniczy w niej ponad 1.300 wystawców z 52 krajów. Oprócz produktów spożywczych, na wystawie prezentowane jest wyposażenie dla kuchni prpfesjonlanych, kucharzy, hoteli, restauracji, usługi, dodatki spożywcze, a także odbywają się warsztaty i konkursy kulinarne.

Następna taka impreza odbędzie się za dwa lata. Biorąc pod uwagę popularność już dziś warto rezerwować miejsca.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Przewodnik "PASTERYZACJA ŻYWNOŚCI"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży instalacyjne...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Produkty tytoniowe, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Słodycze Zobacz ofertę

Ortodoncja i protetyka stomatologiczna

Ortodonta Toruń Protetyk Toruń Protetyk Toruń Protetyka stomatologiczna Toruń W ja...
Polska - TORUŃ 2022-01-28 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert