Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTTMS Software SDN Bhd. – polski lider technologiczny w Malezji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-04-19 14:13:50
ttms, malezja, it, ict, polskie inwestycje w malezji,

Transition Technologies Managed Services (TTMS), spółka wchodząca w skład polskiej Grupy Kapitałowej Transition Technologies i dostarczająca nowoczesne rozwiązania IT, otworzyła swój kolejny oddział. Tym razem w Kuala Lumpur.

Do tej pory Grupa Kapitałowa Transition Technologies, w skład której wchodzi TTMS, posiadała 9 biur w Polsce i 3 za granicą, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Swoje kolejne biuro otworzyła na początku marca tego roku, dokonując inwestycji w Malezji.

Specjalnością TTMS jest outsourcing usług IT, dostarczanie najnowszych rozwiązań z zakresu technologii mobilnych, baz danych oraz produkcji oprogramowania na zamówienie. W malezyjskim oddziale TTMS Software SDN Bhd., tylko do końca tego roku zatrudnienie znajdzie 30 specjalistów IT.

Rozszerzenie obszaru działalności Grupy Kapitałowej na wymagający azjatycki rynek, wynikało z konieczności wsparcia swoich dotychczasowych strategicznych partnerów w działalności na obszarze Azji i Pacyfiku (APAC). Jest to również szansa na nowe kontakty biznesowe i ciekawe projekty.

Grupa Kapitałowa Transition Technologies na polskim rynku działa od ponad 26 lat, dostarczając zaawansowane technologie i rozwiązania dla klientów dla rynku energii, gazu, przemysłu oraz bioinformatyki. Zapewnia ona kompleksowy outsourcing usług IT oraz produkcji oprogramowania dla wielu światowych korporacji, zatrudniając łącznie ponad 1000 osób.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Pompy ciepła

Pompy ciepła Katowice to popularne urządzenia grzewcze, które są w stanie pobierać energię ciepln...
Polska - SZCZECIN 2022-02-06 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie

Budynek czy budowla – spory wokół kontenerów morskich. Kontenery morskie dawniej służyły wyłączni...
Polska - SZCZECIN 2022-02-03 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert