Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTTMS Software SDN Bhd. – polski lider technologiczny w Malezji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-04-19 14:13:50
ttms, malezja, it, ict, polskie inwestycje w malezji,

Transition Technologies Managed Services (TTMS), spółka wchodząca w skład polskiej Grupy Kapitałowej Transition Technologies i dostarczająca nowoczesne rozwiązania IT, otworzyła swój kolejny oddział. Tym razem w Kuala Lumpur.

Do tej pory Grupa Kapitałowa Transition Technologies, w skład której wchodzi TTMS, posiadała 9 biur w Polsce i 3 za granicą, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Swoje kolejne biuro otworzyła na początku marca tego roku, dokonując inwestycji w Malezji.

Specjalnością TTMS jest outsourcing usług IT, dostarczanie najnowszych rozwiązań z zakresu technologii mobilnych, baz danych oraz produkcji oprogramowania na zamówienie. W malezyjskim oddziale TTMS Software SDN Bhd., tylko do końca tego roku zatrudnienie znajdzie 30 specjalistów IT.

Rozszerzenie obszaru działalności Grupy Kapitałowej na wymagający azjatycki rynek, wynikało z konieczności wsparcia swoich dotychczasowych strategicznych partnerów w działalności na obszarze Azji i Pacyfiku (APAC). Jest to również szansa na nowe kontakty biznesowe i ciekawe projekty.

Grupa Kapitałowa Transition Technologies na polskim rynku działa od ponad 26 lat, dostarczając zaawansowane technologie i rozwiązania dla klientów dla rynku energii, gazu, przemysłu oraz bioinformatyki. Zapewnia ona kompleksowy outsourcing usług IT oraz produkcji oprogramowania dla wielu światowych korporacji, zatrudniając łącznie ponad 1000 osób.