Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy przedsiębiorcy uczestniczą w wystawie SEACare 2017 w Kuala Lumpur

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-04-11 12:51:53
malezja, sprzęt medyczny, farmaceutyki, rehabilitacja, turystyka medyczna, usługi medyczne, wyposażenie szpitali, rynek perspektywiczny,

Rozpoczęła się wystawa urządzeń i środków medycznych SEA Care 2017 w Kuala Lumpur. Impreza jest na liście targów sugerowanych dla Programu promocji branży urządzeń medycznych Ministerstwa Rozwoju.

Polską ekspozycję na wystawie Southeast Asian Healthcare & Pharma Show 2017 tworzą: WPHI w Kuala Lumpur, MPW MED. Instruments i MEDEN-INMED.
Na stoisku WPHI prezentujemy także firmy: Echoson SA; BHH Mikromed Sp. z o.o.; Medi.com Sp. z o.o; MDH Sp. z o.o.; Aspel S.A. oraz IPO Pszczyna.
W dniu dzisiejszym odbyło się seminarium pt. "Medical Equipment and Pharmaceuticals from Poland". Wystawa trwać będzie do 13 kwietnia br.
 
Malezja jest jednym z perspektywicznych rynków dla urządzeń medycznych i farmaceutyków w Azji. To wysoko ceniony dostawca usług medycznych (zajmuje piąte miejsce na świecie pod względem atrakcyjności turystyki medycznej).
W Malezji funkcjonuje 335 szpitali, z czego 200 to jednostki publiczne. Walka o rynek malezyjski pomiędzy firmami zagranicznymi z branży jest ostra. Większość producentów posiada obecnie spółki zależne w Malezji, dedykowane wyłącznie dystrybucji swoich urządzeń. Zagraniczni oferenci generalnie odchodzą już od pośrednictwa Singapuru przy wchodzeniu na ten rynek.