Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy przedsiębiorcy uczestniczą w wystawie SEACare 2017 w Kuala Lumpur

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-04-11 12:51:53
malezja, sprzęt medyczny, farmaceutyki, rehabilitacja, turystyka medyczna, usługi medyczne, wyposażenie szpitali, rynek perspektywiczny,

Rozpoczęła się wystawa urządzeń i środków medycznych SEA Care 2017 w Kuala Lumpur. Impreza jest na liście targów sugerowanych dla Programu promocji branży urządzeń medycznych Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Polską ekspozycję na wystawie Southeast Asian Healthcare & Pharma Show 2017 tworzą: WPHI w Kuala Lumpur, MPW MED. Instruments i MEDEN-INMED.
Na stoisku WPHI prezentujemy także firmy: Echoson SA; BHH Mikromed Sp. z o.o.; Medi.com Sp. z o.o; MDH Sp. z o.o.; Aspel S.A. oraz IPO Pszczyna.
W dniu dzisiejszym odbyło się seminarium pt. "Medical Equipment and Pharmaceuticals from Poland". Wystawa trwać będzie do 13 kwietnia br.
 
Malezja jest jednym z perspektywicznych rynków dla urządzeń medycznych i farmaceutyków w Azji. To wysoko ceniony dostawca usług medycznych (zajmuje piąte miejsce na świecie pod względem atrakcyjności turystyki medycznej).
W Malezji funkcjonuje 335 szpitali, z czego 200 to jednostki publiczne. Walka o rynek malezyjski pomiędzy firmami zagranicznymi z branży jest ostra. Większość producentów posiada obecnie spółki zależne w Malezji, dedykowane wyłącznie dystrybucji swoich urządzeń. Zagraniczni oferenci generalnie odchodzą już od pośrednictwa Singapuru przy wchodzeniu na ten rynek.
 
 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosława Baraniaka służy pomocą w zakresie usług prawnych. Każda spraw...
Polska - ŁÓDŹ 2021-10-18 Dodał: Jarosław Baraniak Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert