Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpółka IT KONTRAKT w Malezji otrzymała prestiżowy status MSC Malaysia!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-03-29 04:40:11
it kontrakt, msc, ict, malezja, prestiżowy status, polska inwestycja,

Zaledwie kilka miesięcy temu IT Kontrakt dokonało inwestycji w Malezji, idealnie trafiając w potrzeby rynku.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28 marca br. malezyjska spółka polskiej firmy IT KONTRAKT (It Kontrakt Services Sdn. Bhd.) otrzymała prestiżowy status MSC Malaysia (Multimedia Super Corridor Malaysia), który przyznawany jest w imieniu rządu Malezji przez Malaysia Digital Economy Corporation (MDEC) firmom, które oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne w branży IT/ICT i przyczyniają się do rozwoju społeczno-gospodarczego Malezji.

Status MSC uprawnia firmy m.in. do udziału w projektach i przetargach sfery budżetowej Malezji oraz skorzystania z dodatkowych zwolnień podatkowych.

Z drugiej strony, to zobowiązanie do stosowania najwyższych standardów w biznesie, stałego podnoszenia jakości usług, aktywności na rynku oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań w branży.

Gratulujemy firmie i życzymy dalszych sukcesów! Mieliśmy przyjemność współpracować razem od samego początku procesu wchodzenia na rynek i rejestracji spółki w Malezji. Brawo!

Więcej informacji na temat statusu MSC: http://www.mscmalaysia.my/