Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuComarch Smart Technologies - konferencja w Malezji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-03-26 14:34:20
comarch, malezja, kuala lumpur, inwestycja, it, ict, rocznica, oferta dla dużych przedsiębiorstw,

W dniu 9 marca br. w prestiżowym hotelu Majestic w Kuala Lumpur miała miejsce konferencja "Comarch Smart Technologies".

To już druga impreza tego typu organizowana przez polską firmę, przybliżająca jej działalność klientom z obszaru ASEAN. W tym roku poświęcona była ofercie dla dużych przedsiębiorstw, oferującej rozwiązania z zakresu programów lojalnościowych, segmentowania i profilowania klientów, zbioru i analizy big data, zarządzania infrastrukturą IT, business inteligence i zastosowania gamifikacji.

Dodatkowo stanowiła ona podsumowanie rocznego okresu działaności inwestycji Comarch w Kuala Lumpur. Przypominamy, że była to pierwsza polska inwestycja w sektorze IT/ICT w Malezji (rok 2015), która stanowiła doskonały przykład dla innych. Obecnie mamy już kilka spółek w tym kraju, należących do polskich przedsiębiorców z branży.

WPHI w Kuala Lumpur uczestniczyło w konferencji. Kierownik WPHI w swoim wystąpieniu dokonał prezentacji zmian w relacjach gospodarczych Polska-Malezja i ocenił perspektywy ich dalszego rozwoju, ze szczególnym uwględnieniem rosnącego poziomu inwestycji z Polski.

Dziękujemy za zaproszenie i życzymy Comarch'owi dalszych sukcesów w regionie!