Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEUMCCI Review pisze o SYMBIONA SA w Malezji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-03-13 05:32:27
symbiona, malezja, igem, zielone technologie, ochrona środowiska, oczyszczanie ścieków, biogaz, inwestycje, strategia marketingowa

Prestiżowy kwartalnik Izby Przemysłu i Handlu UE-Malezja - "EUMCCI Review", będący głosem europejskiego biznesu w Malezji, pisze o inwestycji polskiej firmy SYMBIONA SA w tym kraju, jako o przykładzie wchodzenia w segment nowoczesnych, zielonych technologii na obszarze ASEAN.

Zamieszczony artykuł, to także przykład strategii marketingowej na rynku malezyjskim, a także deteriminacji firmy w osiąganiu swoich celów biznesowych na rynkach ASEAN.

Pokazuje on, jak ważna jest powtarzalna obecność na imprezach wystawienniczych i stopniowe ugruntowywanie własnej pozycji, szukanie perspektywicznych partnerów i klientów. Jednorazowe wysyłanie maili nie przynosi żadnych rezultatów.

To także przykład, że przy planowaniu działalności gospodarczej w Azji Południowo-Wschodniej, obszar ASEAN należy traktować całościowo w wielu sektorach. Zielone technologie, a zwłaszcza branża wody i oczyszczania ścieków są tymi, które oceniane są perspektywicznie dla firm europejskich. 

SYMBIONA SA pojawiła się w Malezji po raz pierwszy w 2012 r. podczas największej w regionie, Międzynarodowej Wystawy Zielonych Technologii w Kuala Lumpur - IGEM 2012. Od tamtej pory sukcesywnie budowała swój wizerunek, zarówno poprzez udział w imprezach wystawienniczych, jak i konferencjach oraz prezentacjach. Ostatecznie zdecydowała się na inwestycję w Malezji.

Wielokrotnie razem współpracowaliśmy przy organizacji wydarzeń promocyjnych w branży.

Gratulujemy firmie i życzymy dalszych sukcesów!

Artykuł w języku angielskim jest do pobrania poniżej.
Pliki do pobrania

Making a Splash in Green Technology EUMCCI REVIEWNo.32016
pdf | 2.97 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert