Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrezentacja polskiej oferty turystycznej w Malezji i na Filipinach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2016-11-02 03:46:06
manila, kuala lumpur, filipiny, malezja, turystyka, turystyka przyjazdowa, pot, discover central europe, v4

Road-show z cyklu "Discover Central Europe" po raz kolejny miał miejsce w krajach Azji Południowo-Wschodniej, w tym w Malezji i na Filipinach.

Road-show jest wspólną imprezą promującą ofertę turystyczną  krajów Grupy Wyszehradzkiej: Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Organizowana jest przez narodowe organizacje turystyczne krajów członkowskich.

Prezentacja w Kuala Lumpur miała miejsce 25 października 2016 r. Imprezę otworzył Ambasador RP w Malezji, pan Marcin Kubiak - jako przedstawiciel kraju przewodniczącego obecnie V4. Wspieraliśmy Polską Organizację Turystyczną oraz przedsiębiorców z branży. Po prezentacjach nastąpiły rozmowy B2B z tour-operatorami malezyjskimi. Malezyjczycy są jednymi z najbardziej podróżujących mieszkańców regionu. Od trzech lat obserwowany jest tutaj wzrost zainteresowania wyjazdami do krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

W dniu 27 października odbyła się impreza w stolicy Filipiny - w Manili.Tym razem wspólnego otwarcia imprezy dokonali Ambasadorzy Polski, Czech i Węgier. Według oceny firm z krajów V4, uczestniczących w imprezie była to jedna z najlepszych imprez podczas tegorocznego cyklu, o bardzo wysokim poziomie zainteresowania wśród lokalnych tour-operatorów. Dodatkowo, dla Polski, rok 2016 był bardzo udany dla turystyki przyjazdowej z Filpin. Gościliśmy tysiące pielgrzymów z tego kraju podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pora teraz na kontynuację kontaktów w przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z road-show.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Osteopatia sportowa czyli osteopatia w sporcie

Sport i osteopatia łączą się w bardzo wyraźny sposób. European Academy of Sport Osteopathy przygo...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Doradztwo/consulting/edukacja, Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Wycieczki fakultatywne w Turcji

Na tureckim rynku turystycznym działamy już od kilkunastu lat. Systematycznie organizujemy najlep...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Ortodoncja i protetyka stomatologiczna

Ortodonta Toruń Protetyk Toruń Protetyk Toruń Protetyka stomatologiczna Toruń W ja...
Polska - TORUŃ 2022-01-28 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert