Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrezentacja polskiej żywności podczas "Tastes of Europe Festival 2016" w Kuala Lumpur

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2016-05-07 07:58:01
tastes of europe festival, malezja, eumcci, polska żywność, słodycze, napoje, musli, ciastka

Stoisko zorganizowane przez WPHI było największe i najbardziej oblegane podczas imprezy!

Festiwal "Tastes of Europe" jest coroczną imprezę, organizowaną corocznie przez Izbę Przemysłu i Handlu Unia Europejska-Malezja - EUMCCI (EU-Malaysia Chamber of Commerce and Industry), w celu popularyzacji żywności europejskiej, obecnej na rynku malezyjskim. 

W tym roku, w piątek 6 maja, odbyła się już jubileuszowa, piętnasta edycja Festiwalu. Corocznie organizowany jest w wybranym, partnerskim, prestiżowym hotelu w Kuala Lumpur i ma formę prezentacji, degustacji oraz bezpośredniej sprzedaży produktów. Współorganizatorami imprezy są dwustronne izby gospodarcze krajów UE w Malezji oraz przedstawicielstwa promocyjne. Oprócz krajów UE, do udziału zaproszeni zostali także przedsiębiorcy i organizacje reprezentujące: Szwajcarię, Norwegię oraz Gruzję. 

Goście, to wyselekcjonowani dystrybutorzy, hotelierzy, restauratorzy oraz lokalni decydencji w branży spożywczej. Prezentacja odbywa się w atmosferze happeningu.

WPHI uczestniczy w tej imprezie nieprzerwanie od 2005 r. W tym roku na  naszym stoisku odbywała się degustacja wyrobów następujących polskich marek i firm: Tago, Tj, Bergen, La Festa, Tymbark, King Charles, Sante, Yummy, które zagościły na rynku Malezji w okresie 2014-2016. Jak zawsze, wsparcia udzielił nam Pernod Ricard Malaysia, który dostarczył wódkę "Wyborową".

Na stoisku obecni byli przedstawiciele dystrybutorów polskiej żywności w Malezji: Perniagaan Keng Chew, Malpol Trading Sdn. Bhd., GBA Corporation Sdn. Bhd. Crest Lambertz Sdn. Bhd. 

Podobnie jak w zeszłym roku, także obecnie mieliśmy największe i najbardziej oblegane stoisko!

Dziękujemy dystrybutorom za aktywny udział i wspólny sukces! 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Przewodnik "PASTERYZACJA ŻYWNOŚCI"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami działającymi w branży instalacyjne...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Produkty tytoniowe, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Słodycze Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert