Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWEBINAR na temat technologii wody i środowiska na Filipinach - 10 maja 2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2016-05-07 07:26:00
zielone technologie, filipiny, epbn, webinar, woda, ochrona środowiska,

Zapraszamy polskich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką wody, zielonych technologii i ochrony środowiska na Filipinach do udziału w WEBINARZE w dniu 10 maja 2016 r.

Webinar organizowany jest dzięki wsparciu Sieci Biznesu UE-Philipiny - EPBN (European Union - Philippines Business Network) oraz Belgijsko-Filipińskiego Klubu Biznesu - BFBC (Belgium - Filipino Business Club).

W ocenie Europejskiej Izby Gospodarczej na Filipinach - ECCP, której członkiem jest także WPHI w Kuala Lumpur, sektor zielonych technologii stwarza dla europejskich przedsiębiorców szanse na zaistnienie na rynku Filipin, zwłaszcza w zakresie dostaw wody pitnej, technologii oczyszczania wody, zarządzania ściekami i utylizacją ścieków komunlanych.

Władze Filipin planują inwestycje w ten sektor na poziomie ok . 960 mln USD.

Prowadzący nasz WEBINAR są osobami działającymi aktywnie na rynku Filipin, mogą podzielić się informacjami również jak prowadzić działaność gospodarczą w sektorze zielonych technologii w tym kraju.

Językiem WEBINAR'u będzie angielski.

Termin: 10 maja 2016 r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisanie się zgodnie z informacją podaną na stronie poniżej:

http://us6.campaign-archive2.com/?u=c3239999dd5cb56dec7f6ef31&id=8ccf963eda&e=cbd0b6bffa