Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja do Malezji i Singapuru z sektora zielonej energii organizowana przez EU Business Avenues South-East Asia

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2016-04-26 10:37:07
singapur, malezja, zielona energia, zielone technologie, business avenues, ue, misja gospodarcza,


W ramach programu Komisji Europejskiej EU Business Avenues, zakładającego wejście 1000 małych i średnich przedsiębiorstw z krajów UE na rynki Azji Południowo - Wschodniej, w dniach 24-28 października 2016 r. ma odbyć się misja gospodarcza sektora zielonej energii do Singapuru i Malezji.

Nabór zainteresowanych przedsiębiorców europejskich odbywa się do dnia 8 lipca 2016 r. 

W ramach misji odbęda się spotkania B2B, prezentacje, wizyty u przedstawicieli lokalnego biznesu oraz briefiengi na temat prowadzenia działalności gospodarczej w krajach Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).

Udział w misji jest dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej.

Więcej szczegółów na temat misji, sposobu zgłoszenia i kryteriów uczestnictwa zawarte jest w materiale do pobrania poniżej artykułu, a także na stronie EU Business Avenues, gdzie znajdą Państwo linki także do innych imprez organizowanych w ramach w/w programu:

https://www.eu-gateway.eu/eu-gateway-business-avenues/upcoming-missions

 

Pliki do pobrania

green-energy-technologies-business-mission-singapore-malaysia-oct2016-info-rev01
pdf | 292.93 KB
Pobierz