Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFilipiny i Malezja: promocja turystyki do Polski

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2015-10-30 11:45:22
filipiny, malezja, turystyka

Narodowe organizacje turystyczne krajów Grupy Wyszechradzkiej zorganizowały promocję turystyki tego regionu w kilku krajach Azji, w tym w Malezji i na Filipinach.

W dniu 19 października w Manili na Filipinach i w dniu 28 października br. w Kuala Lumpur w Malezji miały miejsce prezentacje turystyczne krajów Grupy Wyszehradzkiej, zorganizowane wspólnie przez narodowe organizacje turystyczne. Z naszej strony organizatorem była Polska Organizacja Turystyczna. Na Filipinach rolę gospodarza pełniła Ambasada Republiki Czeskiej w Manili (jedyna z krajów Grupy Wyszehradzkiej na Filipinach). Polską ambasadę reprezentował kierownik WPHI w Kuala Lumpur.

Po prezentacjach odbyły się rozmowy B2B z tour-operatorami turystyki przyjazdowej z w/w krajów Europy Środkowej. Z Polski - GM Travel i Ernesto Travel. Impreza w Manili zgromadziła ponad 100 operatorów turystyki wyjazdowej z Filipin, a prezentacja w Kuala Lumpur – 60 tour-operatorów malezyjskich. Imprezy zostały zorganizowane w ramach programu promocyjnego "Discover Central Europe - Roadshow in South-East Asia 2015".

Według oceny polskich firm uczestniczących w imprezie, rynek malezyjski jest najbardziej perspektywiczny z punktu widzenia turystyki przyjazdowej do Polski.