Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMalezja: Polska na targach Beauty Expo 2015 w Kuala Lumpur

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2015-10-30 10:20:03
malezja, targi, kosmetyka, 2015

W dniach 16-19 października 2015 r. w Kuala Lumpur odbyły się Międzynarodowe Targi Kosmetyczne "Beauty Expo 2015".

W dniach 16-19. października 2015 r. w Kuala Lumpur odbyły się Międzynarodowe Targi Kosmetyczne "Beauty Expo 2015". Była to już piętnasta edycja tej wystawy. Jest to jedna z najważniejszych imprez targowych sektora urody w Malezji. Atrakcyjności imprezy dodają pokazy i konkursy (moda, fryzjerstwo, make-up).

Targom towarzyszyła wyspecjalizowana wystawa kosmetyków i usług w zakresie pielęgnacji skóry Asia Esthetic & Skincare Expo 2015 (AES Expo). Była to trzecia edycja tego wydarzenia. W tej też części WPHI miało swoje stoisko promocyjno-informacyjne.

Na przestrzeni minionych 15 lat wystawa Beauty Expo rozrosła się z zaledwie 75 wystawców i ok. 5 tys. zwiedzających w 2001 r. do 500 wystawców i około 25 tys. zwiedzających w roku bieżącym (szacunki organizatorów).

W wystawie uczestniczyli wystawcy z około 30 krajów, przy czym pawilony narodowe zorganizowane były przez Tajwan, Singapur, Koreę, Chiny.

Polska ekspozycja na stoisku WPHI prezentowała 7 polskich producentów kosmetyków. Rozdawane były materiały informacyjne i próbki. Miały też miejsce indywidualne prezentacje produktowe. 

Wystawa była sukcesem polskich firm. Odnotowujemy pierwsze pozytywne rezultaty, będące wynikiem zainteresowania polskimi kosmetykami.

Udział w wystawie był kolejnym działaniem promocyjnym zrealizowanym przez WPHI w Kuala Lumpur, mającym na celu zwiększenie obecności polskiego przemyslu kosmetycznego w Malezji. W latach 2011-2014 eksport polskich kosmetyków do Malezji wzrósł z 500 tys. USD do 7 mln USD.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

MAPOWANIE TEMPERATURY URZĄDZEŃ

MAPOWANIE TEMPERATURY URZĄDZEŃ Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA wykonuje pomiary rozkładu i stab...
Polska - POZNAŃ 2021-03-14 Dodał: Julia Żarczyńska Biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Pomady do włosów

Oferujemy najwyższej jakości pomady do włosów - zarówno producentów polskich, jak i zagranicznych...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-03-31 Dodał: Dawid Perz Handel, Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Eastchem Ltd, supplier of chemical raw materials, Potassium carbonate K2CO3, Potassium sulphate K...

Firma Eastchem Sp. z o. o. powstała w 2004r. w Zawierciu, spółka Eastchem jest bezpośrednim impor...
Polska - Zawiercie (miasto) 2020-11-24 Dodał: Pozostałe wyroby chemiczne, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert