Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacje podstawowe o rynku są udzielane przez WPHI bezpłatnie i bezpośrednio!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karina Katzer | 2017-03-28 08:18:41
konsulting, prowadzenie działalności w malezji, inwestycje, jak otworzyć firmę, kuala lumpur, wphi,

Informacje dotyczące rejestracji spółki w Malezji lub prowadzenia działalności uzyskacie Państwo bezpośrednio w WPHI.

W związku ze wzrostem liczby zapytań o warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Malezji i procedury związane z rejestracją firm oraz inwestycji, kierowanych do naszego WPHI przez firmy doradcze i konsultingowe działające na zlecenie firm polskich, uprzejmie informujemy, że podstawowe informacje na ten temat podane są na stronie internetowej WPHI, w zakładce ABC biznesu. Bardziej szczegółowych informacji udzielamy bezpośrednio zainteresowanym.

Dodatkowo zawiadamiamy, że informacje uzyskane bezpłatnie za pośrednictwem WPHI oraz zamieszczone na stronach internetowych WPHI nie mogą być w żaden sposób odsprzedawane, re-dystrybuowane ponownie w ramach usług konsultingowych lub użyte do tworzenia komercyjnych baz danych. Nie mogą też stanowić informacji będącej częścią płatnych opinii prawnych, opracowań i badań rynkowych. Informacje, publikowane na naszych stronach internetowych mogą być zamieszczane w innych bezpłatnych publikacjach, ale każdorazowo musi być podane źródło uzyskania informacji.

Firmy zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu z WPHI w Kuala Lumpur.